Drodzy Państwo,

Witamy na naszej stronie. Mamy nadzieję, że spodobał się Wam nowy projekt, lecz jeszcze ważniejsza jest dla nas Wasza opinia co do struktury i treści. Wasze sugestie zawsze pracują na nasza korzyść.

Pod przyciskiem Cennik znajdziecie aktualnie dostępne marki i modele. Jest to najważniejsza część witryny.

Pod przyciskiem Samochody w sprzedaży możecie obejrzeć samochody będące aktualnie w sprzedaży, po przesłaniu należności, oczekujące na szybką dostawę do klienta. Inne samochody są aktualnie dostępne w Dubaju (ZEA) lub w USA i Korei.

Pod przyciskiem O nas znajdziecie referencje pochodzące od dealerów i prywatnych nabywców, którzy ufnie kupowali u nas. powierzyli nam sprzedaż. Od ponad 15 lat jesteśmy zarejestrowanym dealerem , członkiem BVfK e.V., niemieckim stowarzyszeniem niezależnych dealerów samochodów, które może potwierdzić nasze doświadczenie i profesjonalizm. Ponadto posiadamy upoważnienie ADAC (Automobilklub Niemiec) do następującego stwierdzenia: BVfK i ADAC wspólnie opracowują standardy regulujące bezpieczne procedury dotyczące transakcji na nowe samochody. Należymy do BVfK i dlatego stosujemy sie do wszystkich kodeksów postępowania i dobrych praktyk.

Pod przyciskiem Kontakt podane są szczegóły kontaktu z nami, jak również formularz na komentarze i opinie.

Klikając Pomoc on-line, możecie rozmawiać z nami, zaś pod przyciskiem Częste pytania przedstawione są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ponad 10 -letnie doświadczenie w sprzedaży nowych samochodów produkowanych w UE i dalsze 5 lat sprzedaży samochodów z krajów zamorskich (szczególnie samochodów koreańskich, japońskich i amerykańskich) owocuje naszą specjalizacją w sprzedaży samochodów SUV (4x4) nabywanych w krajach Półwyspu Arabskiego. Obecnie najlepiej sprzedają się Kia Sorento & Sportage, Nissan Murano, Infiniti FX35, FX50 & EX35, Ford Explorer & Expedition, Toyota Fortuner, Previa & Land Cruiser oraz pikapy. Ostatnio oferowaliśmy samochody sportowe, w szczególności Ford Mustang.

Głównie pracujemy z innymi dealerami dostarczającymi samochody hurtowo po wyjątkowych cenach. Dzięki naszym międzynarodowym powiązaniom możemy dostarczać samochody (lub opcje) niedostępne zazwyczaj w Waszym obszarze geograficznym lub jeszcze nie dostarczane przez producentów.

W przypadku zakupów hurtowych uwzględniamy zwyczajowy upust.

Będąc prywatnym klientem, możecie traktować nas jako swojego dostawcę lub brokera, jednak obowiązuje wtedy cena NETTO płatna przed dostawą. Jest to normalna praktyka w przypadku dealerów (towary grupy T1). Będąc prywatnym klientem, korzystacie z warunków sprzedaży hurtowej. Alternatywnie możecie dokonywać zakupu za pośrednictwem jednego z naszych dealerów i zrealizować opłatę w punkcie przekazania samochodu, chociaż możecie wówczas nie uzyskać pewnej części korzyści. Więcej szczegółów o tej opcji można uzyskać, klikając na przycisk Szczegóły procedury.

Możemy przygotować papiery rejestracyjne dla wszystkich państw należących do UE, jak również zapłacić w Waszym imieniu cła i podatki.

Realizujemy często dostawy dla dyplomatów, ambasad, organizacji pozarządowych i ONZ. Odpowiednie informacje pojawią się po kliknięciu Służba dyplomatyczna.

Dostarczamy samochody na cały świat! Informacje na ten temat pojawią się po kliknięciu Dostawa na cały świat.

Świat staje się coraz mniejszy i, aby skorzystać z tej globalizacji, przejdź do strony www.cartrader24.com będącej witryną sprzedaży samochodów świecie arabskim. Naszym celem jest powiązanie europejskiego rynku samochodów z rynkami amerykańskim, azjatyckim i arabskim.

Można skontaktować się z nami (w Niemczech) pod lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem info@icbdubai.com

Zadzwoń do nas!

Z poważaniem


Broker samochodowy
Dyrektor do spraw sprzedaży na Europę
ICB International Car Bridge

P.S.: Proszę zauważyć, że wszystkie ceny umieszczone po prawej stronie ("Bestseller") są cenami brutto dla naszych niemieckich klientów. Obejmują one cło (10%), VAT (19%) oraz koszty dodatkowe (1500 euro). Dla klientów w innych krajach ceny netto mogą być nawet o 40% NIŻSZE niż podane. Patrz: "Cennik", w którym podane są dokładne ceny netto w dolarach USA. Te ceny netto obejmują dostawę z Dubaju do Hamburga w Niemczech, jednak w przypadku odbioru w Dubaju ceny te powinny być zmniejszone o 1600 dolarów USA.

Autos für Diplomaten

Bestseller

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

Der L200 ist ein PickUp, als Benziner & Diesel, wird aber mit einem zusätzlichen Hardtop zu einem SUV und extrem günstigen Allrad-Alternative: ab 38.340USD netto. Preisliste. Bilder.

Alle Preislisten Alle Bilder

Dollarkurs

Partner

 • diplomaten.net
 • Easy Diplomacy
 • Deutsche im Ausland
 • European Association of Independent Car Dealers
 • Mitglied im Bundesverband freier KFZ-HMitglied im Bundesverband freier KFZ-Händler - BVfK
 • ECDA - European Car Dealer Association
 • North American Automobile Trade Association
 • CarTrader24.com - The Arab Car Market
 • Online-Rechner der Santander Consumer Bank
 • Online Leasing
 • Garantie- und Reparaturkosten-Versicherung
 • IATC
 • Dubaiscout
 • geldgefaellt.de
 • La Perla 5* Exclusive Paradise in Yasmine Tunisia
 • ContainerSharing.org